اولین تجربه رانندگی با پورشه پانامرا GTS 2018 جدید
اولین تجربه رانندگی با پورشه پانامرا GTS 2018 جدید

محصولات GTS پورشهچندین سال است که در سبد محصولات این خودروساز حضور دارند بنابراین نباید از شنیدنخبر تولید قایق زمینی و لوکس پانامرا GTS تعجبکنیم.

https://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2018/11/20-20_12-538x358.jpg

این خودرو که در جایگاهی بین مدل پایه 4S ونسخه‌ی بسیار سریع توربو قرار می‌گیرد در تلاش خواهد بود تا ترکیبی از جذابیترانندگی و قابلیت استفاده روزمره را به مالکان ارزانی بدارد.

به این منظور شاهد استفاده از پیشرانه 8 سیلندرتوئین توربویی هستیم که قدرت کمتری در مقایسه با نسخه پرچم‌دار داشته و البتهتنظیمات متفاوت شاسی نیز باعث افزایش جذابیت کلی این خودرو شده‌اند. پانامرا GTS بهدو فرم سدان استاندارد و مدل کاربردی‌تر اسپورت توریسمو در دسترس بوده و ما همشانس رانندگی با مدل سدان را در پیست مسابقه بحرین پیدا کرده‌ایم.

شاخصه‌های بصری پانامرا GTS مشابه دیگر محصولات این سری بوده و بنابراین شما شاهد پکیجطراحی اسپورت متمایزی خواهید بود که شامل عناصر تیره‌رنگ در فریم پنجره‌ها، عناصرروی سپر، نشان‌ها و محیط اطراف چراغ‌های جلو بوده و همچنین لوگوهای GTS نیزدر بخش پایینی درب‌های جلو نصب شده‌اند. این طرح مشکی همچنین برای رینگ‌های 20اینچی آلیاژی استاندارد و 4 خروجی اگزوز اسپورت نیز بکار رفته است. نهایتاًاسپویلر تاشدنی پانامرا دارای عناصر بیشتر برای بهبود سطح خود و افزایش نیروی روبه پایین است.

با فشردن دکمهپیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری از خواب برمی‌خیزد. این پیشرانه اساساً همان نمونهبکار رفته در پانامرا توربوی 542 اسبی است اما در این نسخه قدرت 453 اسبی و گشتاور620 نیوتون متری دارد. گشتاور یاد شده را می‌توان از دور 1800 به خدمت گرفت.پیشرانه یاد شده به گیربکس 8 سرعته PDK جفتشده و با سیستم چهار چرخ محرک هوشمند همکاری می‌کند. مجموع این تکنولوژی‌ها باعثتولید خودرویی سریع شده‌اند.

پانامرا GTS درجاده پایدار و خونسرد عمل کرده و در عین حال راننده را درگیر فرایند رانندگی می‌کند.قضاوت نهایی را به تست این خودرو در بریتانیا موکول می‌کنیم اما جاده‌های نرمبحرین نشان دادند که پانامرا در سرعت‌های کم اندکی سفت است اما با افزایش سرعت دل‌پذیرترمی‌شود.

https://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2018/11/26-26_7.jpg

برچسب ها :  

نظرات

درباره ما

مجله خودرو دنده 3 در پاییز سال 1397 آغاز به کار گردید این تیم در راستای جلب رضایت بازدیدکنندگان سایت در تلاش بیشتراست